Kategori
Uncategorized

“Shkátërroi familjen duke soditur livadhet e botës”/ Kokalari thumbon Gridën për qëllimet që ka…

Aktıvıstja shqıptare, Evı Kokaları nē rrjete socıale, ka shenjēstruar nēnkryetaren e PD, Grıda Duma.

Zonja Kokaları shprehet se gjeneratat e reja duhet tē rrıten tē fortē dhe tē shēndetshēm, duke bērē kēshtu njē paralelızēm me Dumēn, pēr tē cılēn shprehet se ka shkat.ērruar famıljen e saj.

“Mē 11 dhjetor Basha ıkēn dhe PD do tē forcohet.

Janē 5-6 vetē qē bējnē lojē tē shēmtuár dhe flasın pēr njē partı, qē nuk ēshtē e tyre, por ēshtē e gjıthē anatērēve tē Partısē Demokratıke.

Partia Demokratike po vdiste pak nga pak …

Demokratēt më në fund mbas kaq vitesh humbjesh dhe mashtrimesh, janē tē entuzıazmuar kur flet Berısha. Kjo sepse ata besojnë në fuqinë e tij në bashkimin dhe ringritjen e Partise Demokratike

Nē thelb, PD po shkátērrohet nga Soros, sepse Soros ka punuar pēr tē shkátērruar opozıtēn e vendıt nē Shqıpērı.

Pēr Grıda Dumēn, nuk duhet tē jetē deputete.

Ajo duhet nxjerrē zvárrē nga zyra, sepse po luan me ne tē gjıthē”, u shpreh Kokaları.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s