Kategori
Uncategorized

Kokalari: Ju lutem më kontaktoni. Kush nga grupi i Bashës ju kërcënon me heqjen e vizës amerikane.

Nga Evi Kokalari / Aktivistja Shqiptaro-Amerikane .

Evi Kokalari dhe ish sekretari amerikan Mike Pompeo.

Ka kohe qe emisaret e Lulzim Bashes po shkojne neper rrethe dhe po kercenojne jo vetem antaret e keshillit kombetar , por gjith demokratet qe po i bashkohen “Foltores” apo levizjes për ndryshim dhe ringritjen e Partisë Demokratike, me marrjen e emrave te tyre dhe heqjen e vizave amerikane. Ky fenomen u denancua para pak kohesh nga demokratet ne qytetin e korçes, ku emisaret e Bashes kerkonin emrat e ndjeksve te “foltores” me “porosi” te Ambasades Amerikane ne Tirane, kjo qe ata te shenohen ne listen e zeze si te pa deshiruar per ne Shtetet e Bashkuara.

Postimi i plote i mesazhit te zonjes Kokalari nfa SHBA.

Kërkoj individ që janë gati të japin deklaratë në të shkruar dhe mundësisht të noterizuar, që grupi i Bashës i ka kërcenuar me ambasadën Amerikane dhe me bllokim vize në të ardhmen.

Kjo është çështje shumë serioze. Ju lutem, nëse njihni dikë që vërtet kjo i ka ndodhur dhe është gati ta deklaroj me shkrim, më kontaktoni privatisht. Faleminderit.

I am looking for individuals who are ready to give a written and possibly notarized statement that Basha’s group has threatened with the American embassy and with a visa block in the future.

This is a very serious matter. Please, if you know someone who really has this happened to him and is ready to declare it in writing, contact me privately. Thank you.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s