Kategori
Uncategorized

Po të mblidhet Litari or Lyl .

Ish N/Kryetari i PD/Deputeti Edmond Spaho, reagon në rrjetin social, FB, mbas shkarkimit të deputetit Flamur Noga.

Deputei Edmond Spaho, i cili është pozicionuar së fundmi hapur pro lëvizjes “Foltorja” të iniciuar nga ish Kryeministri Sali Berisha, ka bërë një reagim cinik ndaj shkarkimit të Flamur Nokës prej Lulzim Bashës.

Po te mblidhet litari, Lul, po te mblidhet.

Lul mjaft me debime, fillo internimet tani.

Bjeru deputeteve si ne 45. Po ndonje pushkatim nuk do bejme?

Nuk e ben dot Enverin ti. I pari ishte historik, i dyti qesharak dhe i mjere.

Po te mblidhet litari, Lul, po te mblidhet.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s