Kategori
Uncategorized

Partia ku aderojne eshte bashkim vullnetar dhe jo nje klub ku llomotitet dhe hidhen “ide brilante”😁nga njerez pa ide ,apo një OJQ sorroiste .

Nga Gjeneral Hysen Arapi /

Politika shqiptare eshte ne nivel te atille absurd,sa nga njera ane Rama i fut ne rresht te vetet ,i bullizon, ironizon,i keqperdor ne ekstrem,ndonjerit i fut ndonje shqelm ne prapanice,i versul SPAKUN,apo dhe i hedh nga shkallet dhe adhurohet.

Nga ana tjeter, Basha kur e godasin u kthen faqen tjeter ( shyqyr qe iu mbush mendja qe sdo ta beje me),

i degjon dhe kur thone budallalleqe,

i afron dhe kur humbasin ne gare me te (dhe çfare humbjeje),

kur shpifin me zell ndaj tij,

kur ofendojne si rrugaçe duke qendruar ne krye te kontributoreve anti opozite etj.

dhe perseri eshte jo i pershtatshmi sipas tyre etj.

Ndaj largoni karagjozet e parazitet, perfituesit e pandershem dhe ata qe per vite me rradhe flirtojne e jane bere qen sulmi te pushtetit kunder opozites ,

Afroni qendrestaret qe per 30 vjet e mbajten gjalle ate Parti, te rinjte e arsimuar e intelektuale ,qe ideal kane Shqiperine europiane dhe kombin tone te bashkuar e prosperuar!

Atehere fitorja do te vije natyrshem dhe ska zot qe te mund ta bleje, apo ta deformoje vullnetin e shqiptareve!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s