Kategori
Uncategorized

🇾đŸ‡ȘGrattis pĂ„ nationaldagen !

Tack för att du har tagit emot mÀnniskor som flytt och för att du gett sÄ mÄnga en andra chans i livet.

Tack för alla dina magiska sommarnÀtter och för dina vita, vackra vintrar. Tack för ditt rena dricksvatten frÄn dina höga fjÀll och för alla magiska vandringar i dina djupa skogar.

Tack för att du stĂ„r upp för det som Ă€r rĂ€tt – vi kommer stĂ„ upp för dig! Vi Ă€r stolta att fĂ„ vara en del av dig

Grattis pÄ nationaldagen.

Urime Dita Kombëtare!


Faleminderit Suedi që na dha mundësinë për të realizuar ëndrrat tona këtu.

Faleminderit që u dhatë fëmijëve tanë një vend të sigurt për tu rritur.

Faleminderit që pranuat njerëz që kanë ikur dhe që u dhuruat kaq shumë një shans të dytë në jetë.

Faleminderit për të gjitha netët tuaja magjike të verës dhe për dimrat tuaj të bardhë, të bukur.

Faleminderit për ujin tuaj të pijshëm të pastër nga malet tuaja të larta dhe për të gjitha shëtitjet magjike në pyjet tuaja të thella.

Faleminderit qĂ« qĂ«ndroni pĂ«r atĂ« qĂ« Ă«shtĂ« e drejtĂ« – ne do tĂ« qĂ«ndrojmĂ« pĂ«r ju!

Ne jemi krenarĂ« qĂ« jemi pjesĂ« e jush –

Urime Dita Kombëtare.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s