Kategori
Uncategorized

🇸🇪Grattis pĂĄ nationaldagen !

Tack för att du har tagit emot människor som flytt och för att du gett så många en andra chans i livet.

Tack för alla dina magiska sommarnätter och för dina vita, vackra vintrar. Tack för ditt rena dricksvatten från dina höga fjäll och för alla magiska vandringar i dina djupa skogar.

Tack för att du stĂĄr upp för det som är rätt – vi kommer stĂĄ upp för dig! Vi är stolta att fĂĄ vara en del av dig

Grattis pĂĄ nationaldagen.

Urime Dita Kombëtare!


Faleminderit Suedi që na dha mundësinë për të realizuar ëndrrat tona këtu.

Faleminderit që u dhatë fëmijëve tanë një vend të sigurt për tu rritur.

Faleminderit që pranuat njerëz që kanë ikur dhe që u dhuruat kaq shumë një shans të dytë në jetë.

Faleminderit për të gjitha netët tuaja magjike të verës dhe për dimrat tuaj të bardhë, të bukur.

Faleminderit për ujin tuaj të pijshëm të pastër nga malet tuaja të larta dhe për të gjitha shëtitjet magjike në pyjet tuaja të thella.

Faleminderit qĂ« qĂ«ndroni pĂ«r atĂ« qĂ« Ă«shtĂ« e drejtĂ« – ne do tĂ« qĂ«ndrojmĂ« pĂ«r ju!

Ne jemi krenarĂ« qĂ« jemi pjesĂ« e jush –

Urime Dita Kombëtare.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s