Kategori
Uncategorized

Mos ik si burracak : Basha sfidon hapur Ramën, ”Hajde në debat”

“Mos i ikë debatit si burracak, ai të tregojë se çfarë ka bërë 8 vite para se të broçkollisë dhe ndonjë premtim që kopjon dhe unë të shpjegoj çfarë zgjidhje kemi ne dhe me votën tuaj, ky është modeli politik që do të instalojmë në Shqipëri.

  • Kjo kërkesë vjen me qëllim që të ballafaqohen programet përpara zgjedhjeve elektorale të 25 prillit.

Sipas liderit të opozitës Basha, debati është modeli që e fut Shqipërinë në rrugën e përparimit dhe zhvillimit.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s