Kategori
Uncategorized

Ne kemi një mision historik për ta bërë Korçën shtëpinë tonë🇦🇱.

nga Naim Hajdari /

Lëvizja Socialiste per integrim, forcë e paster politike që di të mbajë premtimet, shumë shpejt do të këthejë edhe shpresen e qytetarit në këtë vënd


Krijimi i mundësive per punesimin e te rinjve nga LSI, jo vetem do ndaloje hemoragjine e largimit te rinise shqiptare, por do uli koston e jetesës duke kethyer shpresën vend.

Levizja Socialiste per integrim do mbështesi fiqimisht bujqësinë, me 200 milion euro në vit, me subvencione konkrete dhe të drejtpërdrejta për ta kthyer vëmendjen tek fermeri vendas.

Levizja Socialiste per Integrim do kthejë pushtetin tek qytetarët e thjeshtë, që e duan Korçën dhe vendin.

Do godasim rëndë çdo monopol klientelist të Rilindjes që në këto vite mbolli veç varfëri dhe krim.

Endrit Brahimllari. Sekretar i pergjithshem i Levizjes Socialiste për Integrim, eshte kandidat i kesaj force politike ne Qarkun e Korcës.

Endrit di jo vetem te premtojë, por ai di edhe ti mbajë premtimet, koha e ka vertetuar korrektesine e ketij qytetari te denje per ti sherbyer kombit me devotshmeri.

Më 25 Prill voto Levizjen Socialiste per Integrim.

Voto nr 6

Voto Endrit Braimllari.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s