Kategori
Uncategorized

Kë do votojnë kolonjarët, elitën e saj apo kollovarët ???

Marjeta Halili Ekonomiste ..Profesioniste e Sig ..Shoqerore.Biznesmene e sukseshme

Ne sherbim te prinderve .gjysherve tane per 3- dekada

Biznesi familjar

Ne sherbim te komunitetit te Kolonjes

Per 30- vjet

Familjare dhe qytetare e nderuar.

Lindur ne Kolonjë…Rritur ne Kolonjë

Punë në Kolonjë…Shërbim në Kolonjë

E gjithe Kolonja
Gëzon Respekt për këtë zonjë .familiare ,intelektuale
Shërbyese e papërulur e fjalë ëmbel për çdo shtresë e kategori shoqerore ..fëmijë e të rritur
Për mbi të gjitha
Prindërit tane ..pesionistët e Kolonjës
Mjeku që shëron dhe do jetë në përkushtim
Për të shëruar
Plagët e panumërta të Kolonjës

Të gjithë shkojmë te mjeku ku veç respektit, gjejmë shërim .

Leons Hasani ! Profesor .
publiçist.analist
E ardhmja .shembulli tradita Kolonjare, Shpresa e Rinisë Shqiprare
E rinisë Intelektuale
Fatjon Feka !

Fatjon Feka

Administrator i përkushtuar

Karakteristika profesionist

E vecanta

Kultura .komunukimi

Qetësia dhe urtësia

Karakteristike tradicionale qytetare Kolonjare

A mundet a mundet vallë që 25 Prill, vota e Kolonjareve, te dale jashte ketyre korrnizave…

Kurrë !

Kolonja nuk mund dhe nuk mund te dale kunder femijeve te vet.

Kunder zonjave, vajzave, djemve të shkelqyer te saj

Kolonja do votojè dhe mbrojë gjakun dhe shpirtin e saj .

————————————————

Po kush kandidon perballë intelektualëve kolonjarë. ?

Lexo më poshtë

◾️Kjo eshte perfaqsuesja e ”rilindjes” perballë rinise dhe intelektualizmit të kolonjarëve.

◾️Ndaj dhe qytetaret e kolonjes do te dine se ke do votojnë, më 25 Prill.

Ata:
Qytetarët e kolonjes kane perballe, alternativen e ndryshimit perballe asaj të krimit dhe varfëriese së tanishme.
◾️Te ardhmen përballë të shkuares se erret,
◾️Fëmijët e tyre përballë klloun-zuzar- kollovareve apo kollovarët.

Ata kane perbadhë, alternativen e ndryshimit perballe asaj të krimit dhe varfëriese së tanishme. ◾️Te ardhmen përballë të shkuares se erret, ◾️Fëmijët e tyre përballë klloun-zuzar- kollovareve apo kollovarët.

Klloun-kollovarët !

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s