Kategori
Uncategorized

Marrëveshja e plotë PD-LSI, ja 13 pikat e saj

FOTO/ Zbardhet marrëveshja e plotë PD-LSI, ja 13 pikat e saj

Zbardhet marrëveshja për koalicionin për zgjedhjet e 25 prillit mes Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Dokumenti mban firmën e dy liderëve të dy partive më të mëdha opozitare në vend, Lulzim Bashës dhe Monika Kryemadhit.

Kjo marrëveshje përmban 13 pika, ku fokusi është nxjerrja e vendit nga kriza.

Image
Image
Image
Image

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s