Kategori
Uncategorized

đŸ‡ș🇾 Presidenti T R U M P đŸ‡ș🇾

Nuk do të mbahet mend vetëm si President i 45 i radhës , por si ideatori dhe vepruesi më i dobishëm që humbi pushtet për ta ribërë USA ,

đŸ”čpĂ«r t’i kthyer asaj dinjitetin e nĂ«pĂ«rkĂ«mbur nga wuhanistĂ«t, antifa-tistĂ«t, kriptomarksistĂ«t, kolaboracionistĂ«t, globalistĂ«t, zhapistĂ«t e gjithfarĂ« speciesh tĂ« “specializuar” pĂ«r tĂ« qenĂ« bacile kĂ«rcĂ«nuese pĂ«r shĂ«ndetin demokratik tĂ« amerikĂ«s, Faltores sĂ« pĂ«rbotshme ku Liria dhe Demokracise janĂ« ende tĂ« shenjta .
đŸ”čTRUMP nĂ« 4 vjet ua hoqi maskat dhe i tregoi me gisht – i fajtoroi “patriotĂ«t” qĂ« i kajmakosĂ«n dhe çinimaçinosĂ«n kapitalet, duke tradhĂ«tuar sakaq interesat e qytetarĂ«ve amerikanĂ«.
Jemi dëshmitarë se si ritmet e zhvillimit ekonomik të vendit arritën kuota të pa imagjinueshme dhe që do mbeten në memorien historike.
đŸ”čTrump vrau frikĂ«n duke u kthyer qytetarĂ«ve dinjitetin e nĂ«pĂ«rkĂ«mbur. đŸ”čPresidenti po shndĂ«rrohet nĂ« symbol, nĂ« shpresĂ«, nĂ« misionar tĂ« LirisĂ« tek na tregon kursin qĂ« duhet mbajtur pĂ«r tĂ« mos e thyer shpinĂ«n, pĂ«r tĂ« ruajtur liritĂ« dhe dinjitetin njerzor.
đŸ”čTRUMP e divorcoi pushtetin pĂ«r tĂ« frymĂ«zuar milionat e amerikanĂ«ve nĂ« sfidat e pa shmangshme drejt sĂ« ardhmes.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke pĂ«rdorur llogarinĂ« tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s