Kategori
Uncategorized

Çfarë ke me nënkryetaren e Bashkisë së Gjirokastrës?

  • “Faji është i Saliut” dhe në fund shkruante “Unë votoj 29”
  • Të vetmen exsperiencë, CV, dhe kontribut, në kapjen e atij pozicioni të lakmueshëm në administratën e shtetit si N/Kryetarja e bashkise Gjinokaster Jorida Muho ka vetëm raportimet që i bente Rames në skype nga vendi ku jetonte Qipro…
  • Nga Telnis Skuqi Oslo/
  • Çfarë ke me nënkryetaren e Bashkisë së Gjirokastrës? – më pyeti një mikesha ime sot.
  • Ajo vjen nga shoqëria civile, – shtoi ajo.
  • Nejse, në fakt ajo nuk ka lidhje fare me shoqërinë civile, thjesht deputeti Çuçi e promovoj si të tillë, madje e cilësoj si arkitekte, por aman ku studionte në Universitetin e Qipros në vitin 2013, ishte e vetmja femër që ku ndërpritesin dritat në Gjirokastër, ajo raportonte Edi Ramën në skype,
  • se: “Faji është i Saliut” dhe në fund shkruante “Unë votoj 29”.
  • Pra, mikja im, Jorida nuk është pjesë e shoqërisë civile, por aktiviste e Rilindjes dhe të lutem mos ma ulë nivelin e bisedës me këto voçëraket, sepse kjo nënkryetare ka nevojë të rritet dhe të piqet.
  • Kjo vajzë duhet të falenderoj qytetarinë gjirokastrite që e pranoj 30 e kosur vjeçe të drejtoj qytetin, por ajo nuk duhet ta shpërdoroj detyrën duke lëshuar mufka nga ekrani.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s