Kategori
Uncategorized

🌑 Inshallah ne na merr Shqipëria dhe nuk na çojnë në Roxh, se pastaj e pati puna jonë. Bëni dua, lutje për ne.

Mesazhi rrëqethës nga Siria, Eva Dumani përlot Shqipërinë:

🌑 Po na çojnë në kamp tjetër, bëni dua e lutje për ne.

Gazetari Flamur Vezaj:

🌑 Fajet i ka shteti, lejuan fëmijët të kalojnë në Rinas me dekumente false

🌑 Tani kush nuk i marrin, shtetet e veta ata vinë dhe i marrin dhe i çojnë në kampin Roxh dhe nuk dalin fare nga aty.
🌑 Vijnë si kafshët dhe nuk merr dot as edhe një rrobë.
🌑 Se kur të na marrin na çojnë në burg. Të marrin në pyetje dhe kontroll.
🌑 Pastaj na çojnë në Roxh.

Allahu të na lehtësojë gjendjen” shkruan Eva nga Siria.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s