Kategori
Uncategorized

U shit nga familja para 27 vitesh, djali shqiptar gjendet në SHBA (Historia)

BY RTVILIRIA/

Ekziston vetëm në letra dhe është zhdukur që prej vitit 1991,

por historia e një djali nga fshatin Gorishovë duket se ka marrë një kthesë të papritur.
Familja e tij figuron në gjendjen civile me 5 anëtarë, por askush nuk e njeh një prej emrave, i cili sipas një përllogaritje duhet të jetë 27 vjeç (mashkull).
Kjo ngjarje misterioze duket se ka tërhequr edhe vëmendjen e mediave, të cilat janë munduar të zbulojnë se çfarë i ka ndodhur djalit nga fshati Gorishovë?
Ai njihet vetëm në letra zyrtare të gjendjes civile në ish komunën Çakran njësi administrative e bashkisë Fier.


Nga burimet e deritanishme mësojmë se f oshnja mund të jetë dh.ënë nga vetë prindërit fill pas Iindjes.


“Lajm-Shqip” ka arritur të gjejë vendodhjen e djalit të “h.umbur” prej vitit 1991, duke raportuar se ai ndodhet në Amerikë me nënshtetësi amerikane.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s