Kategori
Uncategorized

Mos u habit,Veliu është Ver llapa e Ramës…

Dritan Kaba/

Pse habiteni me qendrimin e Rames per skandalin e Veliut!

A nuk kerkoi ndjese edhe Rama, kur i beri thirrje Veliut te hiqte kapelet dhe te shkelnin betimin te gjithe policet e tij per te rrembyer vota per Rilindjen ne 2017?
Prokuroria i mbylli hetimet per kete thirrje antikushtetuese, ku ne çdo shtet tjeter demokratik, nje kryeminister i tille do gjendjen ne bangen e te akuzuarve! Por prokuroria e mbylli hetimin me justifikimin se Rama kishte kerkuar ndjese ne facebook! Njesoj si deklarata e Veliut, per skandalin me te emen e 15 vjeçarit!

Ky eshte nje skandal me vete i zgjedhjeve te vitit 2017, ku u vodhen, u grabiten dhe u blene votat!
Ne çdo vend demokratik Rama do ishte ne burg duke luajtur pese katesh me autoret e dosjes 184 dhe 339, nese do i lejonte gardiani kuptohet!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s