Kategori
Uncategorized

EDI NE VEND TE URIMIT PER DITEN E SHENDETIT, MASHTRON MJEKET DHE INFERMIERET!


Edi gjeti fiks Diten Boterore te Shendetit te mashtronte mjeket edhe infermieret!
Por keta nuk jane as te paret as te fundit!
Ka genjyer me premtimet elektorale per uljen e TVSH per energjine elektrike dhe ushqimet!


– Ka genjyer per vendet e punes!
– Ka genjyer per çmimet e ilaçeve!
– Ka genjyer per çmimin e naftes!
– Ka genjyer per subvencionet e fermereve!
– Ka genjyer studentet!
– Ka genjyer grate, qe jane kryefamiljare!

– Ka genjyer minatoret dhe naftetaret per Statusin qe ju takon!
– Ka genjyer per legalizimet falas, por u kthyen ne shkaterrime pa demshperblim!
– Ka genjyer per Reformen ne Drejtesi, qe e ktheu ne nje vegel te bandes se tij qeveritare!
– Keto nuk i them per te ngushelluar mjeket edhe infermieret, por per t’ju kujtuar te gjitheve, disa nga mashtrimet e tij publike!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s