Kategori
Uncategorized

FALEMINDERIT TRUMP DHE MERKEL!

Nga Dritan Kaba/

FALEMINDERIT TRUMP DHE MERKEL!

Aksioni i DEA dhe Policise gjermane po prangosin ushtaret e Rilindjes. Po mbeshtetesit politike te ketyre bandave a do arrestohen?

Terrorizuesit e votes se lire po vihen nen pranga!

Faleminderit SHBA dhe Presidenti Trump, qe i ka shpallur lufte trafikanteve te droges kudo ne glob.

Faleminderit, Qeverise se RFGJ, qe e mesuar nga deshtimi me rastin “Xibraka”, kesaj rradhe nuk i ka lene asnje hetim ne dore PPP te Rilindjes.

Koha e inspiruesve dhe mbeshtetesve politike te krimit te organizuar po vjen.

Tik tak, tik tak, tik tak.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s