Kategori
Uncategorized

Jerusalemi dhe Kosova.

Palestina si një shtet nuk pranoi Kosovën të pamvarun nga Sërbia dhe ishte kundër pamvarësisë. Ata festojnë bashkë me Sërbët fitoret kundër Kosovës dhe mikut më të madh në të gjitha kohërat të Kombit Shqiptar. Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një festival apo aheng me këngë dhe valle të përbashkëta palestineze dhe serbe. Nuk ofenduam Shqiptarët Muslimanë, thjesht e tham një të vërtet që në fillim ta shohim Atdheun tonë dhe miqt që na duan të bashkuem dhe jo të asimilum, e jo shtete apo popuj që nuk na duan si Shqiptar por thjesht si një popull pa identitet, pa komb, pa shtet!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s