Kategori
Uncategorized

Fundja edhe interesat e vendit tone do te na çonin drejt votes pro Amerikes..

Vote kunder SHBA, vote kunder vetes..

Nga Basir Çollaku/

Rama e kishte premtuar perkeqesimin e marredhenieve me SHBA, me zgjedhjen e Donald Trump. Dhe e mbajti fjalen duke votuar kunder. Mjafton ta kete mire me Lu dhe Soros dhe kjo duket i mjafton KM ne udhen e tij. Vota kunder SHBA, vote pro Soros dhe jo perrallave me BE, e cila ska bere ndonje here pune te hajrit per Shqiperine..Me SHBA vetem me fjale Mbeshtetja e pakursyer e Donald Lu ndaj Edi Rames u shperblye me vote kunder USA. Nga Reforma ne Drejtesi kthehet ne “forme te re” ne diplomaci. Presidenti Trump ka lajmeruar se do te mbaje shenim votuesit kunder. Akoma se kemi mesuar se ndihma dhe mbeshtetja e SHBA (mund te thote dikush interesat te perputhura) ne Shqiperia dhe Kosova ekzitojme sot..Fundja edhe interesat e vendit tone do te na çonin drejt votes pro Amerikes..

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s