Kategori
Uncategorized

Dhe maçokët rrinë e presin, për të ngrënë atë që dhjesin.

AL in Sweden.

Dhe maçokët rrinë e presin, për të ngrënë atë që dhjesin.

E PD…PD u mbajte me hunj të çkulur.

Ore deri dije gjithë këta emra, kush më shumë e kush më pak ishin antare dhe kontribues të PD_së por fsheur edhe të LSI_PS_së.

Disa si…
Agai i Vranishti me shkolle te mesme (Ylli Taho) i emeruar doganier nga Nadiri vëllaj i Bodes sepse i kishin gratë kusherira te para, ikën me nga 500 000 euro si doganier peshoreje dhe sot paturpësisht është N/Kryetar bashkie duke sponsorizuar 35 000 euro.

Krye hajduti tjetër…
Romeo Hajdërlli (agai i Sulit) erdhi si emigrant grek me emrin Elvis, me 6 klasë, por që bleu punen me 7000 euro, dhe diplomën në Tetovë, me 3000 euro ero, plus pagoi dhe 7000 euro te tjera per tu bere pergjegjes turrni, lekët e vjedhura ne doganë si doganier dhe pergjegjes turrni, arriti të beje nje pallat 5…

Shihni postimin origjinal 567 fjalë më tepër

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s